Başkan Doğan " Mesleğimizin sunduğu hizmetler, kamu maliyesine ve ekonominin gelişimine önemli katkı ve enformasyon sunmaktadır."


Bu haber 2018-02-28 23:38:20 eklenmiş ve 802 kez görüntülenmiştir.

   ÇORUM Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Can Doğan 1-7 Mart Muhasebe Haftası nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.


 Başkan Doğan mesajında şu ifadelere yer verdi:


 "  Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin toplumun tüm kesimlerine tanıtılması, ülke ekonomisine ve iş dünyasına sunduğu değer ve faydaya ilişkin farkındalığın arttırılması amacıyla 1-7 Mart, Muhasebe Haftası olarak kutlanmaktadır.

 

  Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleği ve meslek örgütü, Anayasamızın 135’inci maddesine göre 3568 sayılı Yasa ile kurulmuştur.


  TÜRMOB, kamu kurumu niteliğinde bir meslek kuruluşudur.


   Mesleğimizin sunduğu hizmetler, kamu maliyesine ve ekonominin gelişimine önemli katkı ve enformasyon sunmaktadır.


   İşletmelerimizin ve ülkemizin gelişimine önemli katkılar sunan mesleğimizin, önemli sorunları da bulunmaktadır. Görev ve fonksiyonlarımızı yerine getirirken yaşadığımız sorunların, diyalogla ve işbirliği içerisinde çözülmesi için çalışıyoruz.


 1-7 Mart Muhasebe Haftası vesilesiyle bir kez daha mesleğimizin önemini ve sorunlarını kamuoyunun gündemine getireceğiz. Ülkemizde ve mesleğimizde yaşanan sorunların dayanışmayla, iş birliğiyle ve anlayışla çözüleceğine inanıyoruz. Yarınlara umutla bakacağımız bir geleceği hep birlikte hazırlayacağız.


   Bu inançla, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir meslektaşlarımızın Muhasebe Haftasını kutluyor, ülkemiz ve meslektaşlarımız için daha aydınlık günler diliyorum. "


Ali Can DOĞAN

Çorum SMMMO Başkanı

 

Haber : İbrahim EFE  ANADOLU AJANSI (AA) KARGI


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜĞÜN haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 Gazi SOFT. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.