Kargı İlçesinin Yeni Kaymakamı Hasan Taş Asaleten Göreve Başladı.


Bu haber 2018-10-26 23:22:53 eklenmiş ve 684 kez görüntülenmiştir.


Kargı İlçesinin Yeni Kaymakamı Hasan Taş Asaleten Göreve Başladı.


   Asaleten 2014 yılında göreve başlayan Kargı Kaymakamı Ali Erdoğan üç yıl ilçede görev yapmış ve  2016 yılı Aralık ayında tayini çıkmıştı.

 

  Kaymakam Erdoğan'ın ardından ilçeye  Kaymakam adayı Muhammed Çetin ve Kaymakam adayı Emre Çifci vekaleten atanarak kısa süreli görevde kalmışlardı.


  En son vekaleten atanan Kaymakam Çifçi'nin yabancı dil stajı sebebiyle Osmancık Kaymakamı Hakan Alkan Kargı Kaymakamlığna vekalet ediyordu.


 İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 22.10.2018 tarih ve 14100 sayılı onayı ile Elazığ Valiliği Kaymakam adayı Hasan Taş Kargı Kaymakamı olarak asaleten atandı.


Hasan Taş Kimdir ?

 

1989 yılında Elazığ'da doğdu.İlk Orta ve Lise öğrenimini Elazığ'da tamamladıktan sonra 2011 yılında Gaziantep Üniversitesinin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.


2012 yılında Kahramanmaraş Gelir Uzmanı Yardımcığı, 2013-2015 yılları arasında Malatya Vergi Müfettiş Yardımcılığı görevinde bulundu.


2015 yılında Elazığ Kaymakam adayı olarak meslek hayatına başladı.Adaylık süresi içerisinde İzmir Gaziemir Kaymakam Refikliği, Adıyaman Kahta Kaymakam Refikliği, Sinop Erfelek Kaymakam vekilliği, Çorum Laçin Kaymakam vekilliği görevlerinde bulundu.


İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün 22.10.2018 tarin ve 14100 sayılı onayı ile asaleten Kargı Kaymakamı olarak atandı.


Kaymakam Taş evli ve 1 çocuk babasıdır.


Haber: İbrahim EFE  ANADOLU AJANSI (AA) KARGI

 

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DÜĞÜN haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 Gazi SOFT. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.