Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu İlk Ziyaretini İlk Görev Yeri Kargı'ya Yaptı.


Bu haber 2019-09-20 21:47:09 eklenmiş ve 303 kez görüntülenmiştir.

Amasya Orman Bölge Müdürü Halil Oflu ilk ziyaretini teşkilatta İşletme Şefi olarak ilk göreve başladığı yer olan Kargı Orman İşletme Müdürlüğüne gerçekleştirdi.


Bölge Müdürü Oflu, beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Demirbağ ile gerçekleştirdiği Kargı Orman İşletme Müdürlüğü ziyaretinde Kargı Orman İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar ve  işletme personeli tarafından karşılandı.

 

Kargı Orman İşletme Müdürü Mustafa Bayraktar'dan ormancılık faaliyetleri hakkında bilgiler alan Oflu devam eden bütçe görüşme toplantısına da başkanlık etti.


Bölge Müdürü Oflu; “Şef olarak göreve başladığım ilk yer olan Kargı’ya ve Kargı orman işletme Müdürlüğünde olmanın tarif edilmez mutluluğu içerisindeyim. Bölge Müdürlüğü görevi için şahsımı layık gören Bakanımız Dr Bekir Pakdemirli‘ ye ve Genel Müdürümüz Bekir Karacabey’e bir kez daha teşekkür ediyorum. Görevimizin bilincindeyiz. Birlikte güzel çalışmalar gerçekleştirerek bölgemize milletimize hizmet edeceğiz.


Bölgemize hizmet için gelecekte yapılması öngörülen ve önceden programlanması gereken bütçe tahmin ve tespitlerinde; Ormancılıkla ilgili faaliyetlerdeki payın arttırılması, iş ve işlemlerin yürütülmesinde zorunlulukları göz önünde bulundurarak israftan kaçınılmasına özen gösterelim. Bütçenin doğru verilerle hatasız olarak yapılması gelecek yıllardaki başarımıza yansıyacaktır. Ben buna yürekten inanıyorum. çalışacağız, üreteceğiz ve bölgemize milletimize faydalı olmaya gayret edeceğiz.” diyerek konuşmasını tamamladı.

 

 

 

 

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KARGI haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 Gazi SOFT. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.