İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Sertçelik Oldu.


Bu haber 2019-12-04 22:38:14 eklenmiş ve 604 kez görüntülenmiştir.


İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Sertçelik Oldu.


    İYİ Parti Kargı İlçe Başkanı Musa Harmancık ve yönetim kurulu tarafından parti binasında Hüseyin Sertçelik'e parti rozeti takıldı.İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanlığına atanan Hüseyin Sertçelik, tebriklerin ardından atandığı yeni görevine başladı.

 

  İYİ Parti Kargı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Sertçelik'e yeni görevinde başarılar dileyen yönetim kurulu üyeleri parti vizyonları hakkında açıklama yaptı.

 

  İYİ Parti Kargı İlçe yönetiminin yaptığı açıklamada; 

 

  " İYİ Parti gerek kuruluş sürecinde gerekse de kuruluşunu hazırlayan olaylar silsilesinde büyük bir mücadele vermiş kadrolar tarafından kuruldu. Bu kadroların ortak özelliklerinden biri inanmış diğeri ise cesur insanlardan oluşuyor olmasıdır.Biz Türkiye iyi olacak Kargı iyi olacak derken bunu inanarak söylüyoruz. İYİ Parti Gençlik Kolları’na biz kısaca İYİ Gençlik adını verdik  İYİ Gençlik’le Türk siyasi tarihine bir not düşmek istiyoruz  Gençler İYİ Parti’nin dolgu malzemesi değil, temeli olacaktır. Bunu kısa zamanda göreceksiniz İYİ Parti’nin öyle bir gençlik potansiyeli var ki biz bunu gençlik kollarımızı kurarken çok iyi gördük. Biz daha görevlendirilmeden illerde, ilçelerde, mahallelerde genç arkadaşlarımız “İYİ Parti’ye nasıl destek oluruz” sorusunu kendilerine sorarak harekete geçmişti. İYİ Parti’yi nasıl Türk milletinin bir dip dalgası kurduysa, İYİ Gençlik de gençlerin Türkiye’ye hizmet aşkından doğdu.

 

   İYİ Gençlik sayesinde siyaset gençler için çekinilen bir şey değil zevkle yapılan bir memlekete hizmet yolu olacaktır. Kargı İYİ GENÇLİK Kargının gençlerinin sorunlarını dinleyecek, inanıyoruz ki Hüseyin Kardeşimiz bu görevin üstesinden gelecektir.Kargı Gençlik Hüseyin beye ve ekibine emanettir kendileri şehrimizin güzelliklerini gün yüzüne çıkarıp tüm dünyaya tanıtmak anlatmak için çalışacaklar mahalle mahalle ,sokak sokak,ev ev,gezilmedik yer bırakmayacaklar gençlerin sorunlarına ortak olup çözüm arayışında bulunacaklar.

 

  İYİ parti Hüseyin Sertçelik'in rehberliğinde ilerleyen gençler olarak yılmayarak başaracaklar.Biz şunu diyoruz İYİ GENÇLİK varsa UMUT da vardır Hüseyin kardeşimizin ve ekibinin çıktığı bu yolda Allah yar ve yardımcıları olsun inşallah." dediler.

 

Haber ve Fotoğraflar  : İbrahim EFE  Anadolu Ajansı  (AA) KARGI

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer KARGI haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 Gazi SOFT. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.