Çordef'in Aday Tanıtım Toplantısına Yoğun İlgi


Bu haber 2014-02-05 02:18:48 eklenmiş ve 6030 kez görüntülenmiştir.

 

 

 

 Çorum Dernekler Federasyonu (Çordef) Kahvaltı Toplantısı Yaparak Çorum'lu İstanbul Meclis Üyesi Aday Adaylarını ve Muhtar Adaylarını Tanıttı.

 

ÇORDEF tarafından düzenlenen aday tanıtım  kahvaltı toplantısı yoğun katılım ile gerçekleşti.

 

   Toplantıya; Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, Sultangazi Belediye Başkanı Cahit Altunay, İstanbul Çorum Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Gökçe, İstanbul'da faaliyet gösteren Çorumlu dernek başkanları, yöneticileri, İstanbuldaki Çorumlu Meclis üyesi ve Muhtar Adayları  yüzlerce Çorumlu hemşehrilerimiz katıldı. 

 

 

   Çordef Genel Bşk Süleyman GÖKÇE konuşmasında artık Çorumluların Siyasette aktif olmaları gerektiğini bu dönem İstanbulda 2 Belediye Başkanı adayımız ve 10 Meclis üyesi adayımız, muhtar adaylarımız var dedi. Bu sayının İstanbulda Resmi olarak 170.000 ama bizlerin araştırmasına göre 300.000 olan ve İstanbulda Nüfus sıralamasına göre 11. İl olmamıza rağmen çok az siyasi adaylarımızın olduğunu belirtti. İleriki dönemlerde dahada artacağını ifade etti.

Daha sonra tüm meclis üyesi ve muhtar adayları tek tek tanıtıldı.

   Belediye Başkanı Cahit Altunay toplantıda belediyenin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çorumluların her zaman destekçisi olduğunu ve yanlarında olduğunu ifade etti. 

 

        Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu ise İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizden Yerel Yönetimlerde görev almak isteyen Belediye Meclis Üyesi aday adaylarımızı ve Muhtar adaylarımızı tebrik ediyorum. Tüm hemşehrilerimizin yaşadığı kentin ekonomik, sosyal ve kültürel aktörü olması gerekir. Alaca-İskilip ve Osmancık’taki doğalgaz çalışmaları hakkında bilgi veren Uslu, Çorum’a kurulacak Çağrı Merkezi ve sistemi konusunda da detaylı bilgiler verdi. 


     OSB’nin genişlediğini ve yatırımların arttığını belirten Uslu, Çorum’un 12 bin 796 Km2 nin aynı önem ve önceliğe sahip olduğunu ve 5.8 milyar TL’lik kamu yatırımı ve katkısının Çorum halkına sunulduğunu belirtti. 


     Ayrıca yerel yönetimler ve merkezi hükümetin aynı partiden olmasının sağladığı avantajları da örnekleriyle anlatan Uslu, ÇORDEF’in katkılarına da teşekkür etti. 


          İstanbul Çorum Dernekler Federasyon Başkanı Süleyman Gökçe, Çorum Milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu’ya, “Sık sık yanımızda olarak, bizleri yalnız bırakmadığınız ve ÇORDEF’in bütün programlarına sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
Uslu, toplantı sonrasında 10 kadar belediye meclis üyesi aday adayları ve 2 mahalle muhtar adayı ile de bir araya gelerek bir süre sohbet ettiler.

 

Haber ve Fotoğraflar Kargı Havadis İstanbul Temsilcileri

                           Mehmet Arıcı  -   Metin Çetin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
federayonumuz
Ahmet 2014-08-06 02:05:01
Federasyonumuz üyeleri ve yönetim kurulu ile çok güçlü bir yapıya sahiptir. Buradan oynayin http://record.commissionlounge.com/_pbVB_1zk442YkdHVp7xCcmNd7ZgqdRLk/3/ ve kazanin.
çordef çok daha iyi olacak.
Ali 2014-07-30 15:58:47
Çordef yeni adaylarıyla çok daha güclü ve zeki bir yönetim kadrosuna sahip oldu. ukash bozdurma için en iyi ukash kart bozdurma sitesi http://www.hepsiukash.com
Toplam 2 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer GÜNCEL haberleri

Spor

Yazarlar

Magazin

Gazete Manşetleri

Hürriyet Gazetesi
Sabah Gazetesi
E-Mail Bülten Kaydı
Arşiv Arama
- -
© Copyright 2013 Gazi SOFT. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.